Arama Motoru Optimizasyonu

Arama ağı optimizasyonu Google'ı anlamak, arama sorgusunda yer alan sonuçları iyi analiz etmek üzerine kurgulanan bir süreçtir.

Google arama motorunda doğal aramalarda gelmek için siteniz üzerinde uzman ekibimizle yapacağımız çalışmalarla Google üzerinde istediğiniz kelimelerle yapılan aramalarda ilk sayfalarda olabilir, tıklama başı ödeme yapmadan sitenize kesintisiz ziyaretçi çekebilirsiniz. Genel SEO başlığı altında verdiğimiz hizmetimiz; web sitesinde yer alan ürün ve hizmetleri arayan bir müşteri için en iyi sonucu elde etmeyi amaçlar. Strateji, doğal arama trafiğinden yararlanmak üzere geliştirilir.

SEO sadece yüksek PageRank değerleri, anahtar kelime yoğunluğu veya BackLink sayısı değildir. Başarılı ve sürdürülebilir SEO çalışmaları için öncelikle, arama motoru dostu bir site inşaası gerekmeketedir. Sitenin kırılımları, içerisinde kullanılan tüm metin ve görseller; gerçek, ölçülebilir ve gelişime açık olmalıdır.

Arama pazarlama uzmanlarımız, marka kalabalığından sıyrılmak, rakiplerden ayrı bir konumda yer almak için, algoritmik güncellemeleri, gerçek zamanlı müşteri alışkanlıklarını ve organik arama stratejilerini sürekli takip eder.

Genel SEO himzetimizde başlıklarımız;

Anahtar kelime analizi ve stratejisi,
Web sitesi mimarisi optimizastonu
İçerik stratejisi ve optimizasyonu
Site dışı link stratejisi
Analiz ve raporlama