Sosyal Medya Danışmanlığı

Yeni nesil internet teknolojilerinin neredeyse tamamı sosyal ağlar üzerine kurulu. Kullanıcıların birşeyler paylaştığı ve sürekli etkileşimde olduğu yapıların ayakta kaldığı bir dönemdeyiz. Sosyal medya; hem bireyler hem markalar için artık hayatın doğal bir parçası. Herhangi bir dijital pazarlama stratejisinin de önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Sosyal medya yönetiminde içerik üretimi ve paylaşımı, buz dağının sadece görünen kısmındır. Biz sosyal medya yönetiminde; marka bilinirliğini artıracak, markanın genel ifadesine paralel, canlı, interaktif, sosyal mecraların dinamiklerine uyumlu stratejiler üretiriz.

Markanın sosyal kitlesini belirleyerek başladığımız projelerimizde kurgumuzu; markanın mevcut durumu, hedefleri, rakipleri ile tüketici algısı üzerine yaparız. Sosyal medya; artan mecra sayısıyla sürekli gelişmekte. Hangi sektörün hangi mecrada olması gerektiği, yer alınan mecrada sürecin kurgulanması ve takipçilerle iletişimin sağlıklı kurulması işimizin temelini oluşturmaktadır. Sosyal medya uzmanlarımız, markanın dijital varlığını geliştirmek, takipçileriyle iletişimini güçlendirmek ve dönüşüm performansını artırmak için mecra dinamiklerini, entegre pazarlama faydalarını, dönüşüm maliyetlerini sürekli takip eder.

Sosyal Medya hizmetimizde başlıklarımız;

Fikir atölyesi
İçerik geliştirme
Grafik tasarım
Topluluk yönetimi
Kampanya yönetimi
Sosyal medya reklam yönetimi