VERA AİLESİYLE TANIŞIN

Yaptığımız sadece; en iyi çözümleri müşteriler için geliştirmek...

10 yıldan fazla dijital deneyimi ile Vera, uzun ve güvenilir bir yol kat etmiştir.
Mütevazı başlangıcından bugüne müşteri memnuniyetini işin temeline koymuştur.
Vera; internete inanan insanların kurduğu, internette iş yapmak ve maksimum faydayı sağlamak için gereken bütün teknolojileri ve çözümleri bir arada kullanmayı amaçlayan bir bilişim / teknoloji şirketidir. Dijital platformların geliştiği ve yaygınlaştığı günümüzde, firmaların yararına projeler geliştirmektedir. Bu kapsamda web tasarımı, arama motoru optimizasyonu, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya yönetimi hizmetleriyle birlikte dijital pazarlama danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.
Dijital pazarlama anlayışını daha da genişleterek verdiği hizmetlerde 360 derece bakış açısı sunar.
Müşterilerimiz hedef kitlesine ulaşması için online ve offline kanalların senkronize çalışması gerektiğine inanırız. İnternet platformlarında hizmetlerini nihai tüketicilerine ulaşmak isteyen, e-ticaret sitesinin satışlarını artırmak isteyen firmalar için özel planlar sunarız. Yaptığımız sadece; en iyi çözümleri müşteriler için geliştirmek...

Tanışalım

Pazarlama dünyası çok hızlı hareket eder. Bir günün kaybı bir sezonu bitirebilir. Bizce uzun vadeli başar iyi bilgi alışverişinden geçer. Müşterilerimiz için neler yapabileceğimiz anlatmaktan ziyade iş hakkında mümkün olduğunca çok detay öğrenmek isteriz.

Varlığınızı oluşturalım

Özellikle e-ticaret siteleri açanlar için en sancılı sürecin, varlık oluşturma aşaması olduğunu biliriz. Sitenin yazılım seçimi, tasarımı, ürün girişlerinin arama motorlarına uyumlu olması, ürün fotoğraflarının profesyonel çekilmesi, sitenin bütünlüğü...
Tüm bu çalışmaların bilinçli ve düzeli yapılması verimli bir e-ticaret yapısı için çok önemlidir.

Planlayalım

Uzun vadede sürdürülebilir bir strateji için dikkatli planlamalar yaparız.
Müşterilerimizle uzun vadeli başar yaşamak için uzman ekibimizle birlikte özel tasarlanmış bir planı hazırlarız. Bizim için hiçbir müşterimiz bir diğerine benzemez.
Her müşterimiz için dönemin yaklaşımlarına özel ayrı planlamalar yapılır. Müşterilerimizin hizmetleri / ürünlerini arayan hedef kitlesinin hangi mecralarda bulunduğunu tespit eder, kampanya ve reklam çalışmaları hazırlarız.

Birlikte yapalım

Müşterilerimizin farklı sektörleri bizler için yeni keşifler demektir. Bu keşifte burnumuzun dikene gitme tercihimiz yoktur. Daha iyi sonuçların iş birliği ile geleceğini biliriz. Daha iyi işbirliği daha iyi sonuçlar anlamına gelir. Yeni fikirler için bir araya gelir, bir kişi kendi başına asla başaramayacağı güçlü sonuçlar alırız.

İlerleriz

Gerçek hedefli, uygulanabilir, sonuçları öngörülebilen ve bütçeleri belirlenmiş fikirlerimiz hayata geçmeye hazırdır. Artık planı yürürlüğe koyma zamanı gelmiştir. Eyleme geçmedikçe fikirler anlamsızdır. Hedef kitlenizin yoğunlukta bulunduğu internet platformlarına çözüm ortaklarımızın sunduğu hedeflemelerle ulaşılır.

Neredeyiz?

Stratejik planımız tıkır tıkır işlerken bizde ölçümlemeye başlarız. Dijital platformlarda yapılan çalışmaların ölçümlenmesi ve deneme yanılma sürecinin minimuma indirilmesi sonucun gerçekliğini artırır. Ölçümle ile hangi mecrada ne kadar başarılı olduğumuzu, hangi mecranın bütçesinin doğru hedef kitlesine ulaştırdığını görerek ilerleriz.

Hadi baştan alalım...

Müşterilerimizin hedef kitlesiyle doğru mecrada, doğru kampanyalar ve doğru bütçelerle ulaşması başarımızın formülüdür. Tamamlanan projelerin ölçümlemeleri yapılır, bir sonraki proje için referanslar alınır.