Mobil Uygulama

Vera Bilişim olarak iOS, Android, Windows Phone platformlarında, inovatif mobil çözümler üretiyoruz.

Ülkemiz genç ve dinamik tüketici profili ile mobil cihaz kullanımı, e-ticaret ve internet kullanımı açısından önemli bir pazardır. Bu yüzden mobil uygulamalar, interaktif pazarlama ve müşteri iletişiminin vazgeçilmezi haline geliyor.

Ülkemizde yaklaşık 13 milyon kişi cepten internet kullanıyor. Gençler mobil internet kullanımında öncülük yapıyor. 18-24 yaş arası internet kullanıcılarının yüzde 62’si mobil internetçi. Sonraki en yoğun kullanım grubu ise 25-34 yaş grubu. Cepten internet kullanan her 100 kişiden 12’si mobil uygulama indiriyor. Oyun, müzik, sosyal ağlar, anlık ileti ve eğlence en çok indirilen uygulama türlerinden. Akıllı telefon ve tabletlerin sürümü ve yetenekleri arttıkça mobil uygulamalar bu pazardan daha çok pay alacaktır.

Mobil uygulama ekibimizin farklı sektör deneyimleriyle iş modeli ve fikri için doğru çözümler geliştiriyor, bütün mobil platfromlar için kullanımı kolay, ihtiyacı karşılayan mobil kullanıcı deneyimini yaşatıyoruz.

Gelişen mobil uygulama dinamiklerini yakından takip ediyor, mobil teknolojilerin sunduğu bütün imkanları kullanarak yenilikçi çözümlerle mobil platformlarda fark oluşturmanızı sağlıyoruz. İş fikrinizi mobile uygulamaya entegre ederken, hız, güvenlik ve erişilebilirlik olmazsa olmazımızdır.